Naga MarketsPZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Wykres miesięczny pokazuje, że spółka znalazła się w trendzie spadkowym. Spadki zatrzymują się na razie na pewnym wsparciu oraz linii łączącej ostatnie dołki. Możliwe jest w tym miejscu pewne odreagowanie spadków, tam jak to miało miejsce zawsze po teście czerwonej linii.

Na wykresie tygodniowym, kształt ostatnich świec potwierdza tezę o możliwym odbiciu, są to pin bary czyli świece pozostawiające długie cienie, podobna świeca zapoczątkowała odbicie poprzednim razem. Spadki są jednak dynamiczne i bezwzględnie należy umieścić linię obrony pod minimami świec.

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – potencjalne podwójne dno
Następny artykułPoranny komentarz makro – wtorek 22 lipca
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here