Naga MarketsDziałalność Spółki opiera się na funkcjonowaniu portali internetowych o tematyce finansowej, a w szczególności porównywarki instrumentów finansowych umieszczonej pod adresem: www.comperia.pl. Ponadto Comperia.pl posiada szereg portali o zbliżonej tematyce.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym nie da się zbyt wiele analizować nie tylko przez krótką historię notowań, ale także na ruch boczny w szerszym spojrzeniu. Jeżeli jednak spojrzymy na ostatni ruch to widać, że ma on tendencję wzrostową.

Na wykresie dziennym widać, że cena jest zbyt wysoko od wsparcia aby kupować akcje. Wydaje się, że lepiej poczekać na osiągnięcie nowego szczytu, co byłoby sygnałem kupna i spróbować “złapać” pierwszą korektę. Drugi scenariusz to spadki do wsparcia, ale wtedy będzie to typowy ruch boczny, wewnątrz konsolidacji. Moim zdaniem nie warto kupować akcji tej spółki pod tym oporem. Na marginesie należy przypomnieć, że spółka przechodzi z New Connect na główny parkiet naszej Giełdy. Zapisy dla inwestorów indywidualnych trwają do jutra.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here