Naga MarketsCI Games SA prowadzi działalność na rynku producentów i wydawców gier komputerowych na terenie kraju i za granicą.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na wykresie o interwale miesięcznym widzimy, że spadki doprowadziły cenę do poziomu z dnia debiutu. Jest to pewne wsparcie, przy którym istnieje prawdopodobieństwo zmiany trendu. Jeżeli jednak to wsparcie zostanie przełamane, może dojść do znacznie głębszych spadków.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym widzimy dwie reakcje na wsparcie i linię korekty, której pokonanie będzie stanowiło pierwszy symptom polepszenia sytuacji na wykresie.

Na wykresie dziennym optymistyczne może być to, że po ostatnim odbiciu od wsparcia cena nie wróciła do tej strefy, lecz spadek zatrzymał się trochę wcześniej. Być może będzie to początek jakiegoś nowego ruchu wzrostowego, ale jest zdecydowanie za wcześnie aby to przesądzać. Ważne będzie wybicie ponad poziom poprzedniego szczytu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAUDUSD kontynuuje wzrost
Następny artykułAnaliza na zamówienie – Hawe
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here