Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych.Na wykresie miesięcznym panuje trend wzrostowy, a trwająca nadal korekta dotarła do poziomu poprzedniego szczytu, który stanowi wsparcie. Niżej znajduje się kolejne wsparcie oparte na poziomach poprzednich, niższych szczytów. Wydaje się, że jedno z tych wsparć powinno zadziałać.

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć tworzącą się formację trójkąta, z której już niedługo powinno nastąpić wybicie.

Przyglądając się formacji trójkąta na wykresie dziennym, widać że jest ona bardzo dokładnie respektowana tzn. zarówno górna jak i dolna linia. Wybicie z niej wskaże kierunek tzn. wybicie dołem może oznaczać spadek aż do tego niższego wsparcia z wykresu MN, wybicie górą powinno potwierdzić trend wzrostowy.

W krótkim okresie spodziewałbym się wzrostów do górnej krawędzi trójkąta czyli do poziomu ok. 16,50 – 16,70 zł, a być może nawet wyżej do poziomu poprzedniego szczytu (ok. 17 zł). Prognozę wzrostów opieram na bardzo, wręcz groszowej dokładności respektowania wyznaczonych linii, a także na ostatnich dwóch impulsach wzrostowych i dwóch korektach (zaznaczyłem je). Zarówno impulsy wzrostowe jak i korekty mają wręcz identyczną wielkość, korekty znoszą taką samą wielkość impulsu wzrostowego. Ponadto dwa ostatnie impulsy i korekty same w sobie tworzą pewien kanał wzrostowy. Na dodatek czwartkowa świeca to prowzrostowy pin bar.

invest

Wzrostom powinna sprzyjać poprawa sytuacji na GPW, którą wnioskuję na podstawie wejścia linii A/D w stan wyprzedania (-50) i moim zdaniem dołek na giełdzie jest już bliski.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here