Naga MarketsObecnie głównymi liniami biznesowymi Grupy Boryszew są: półfabrykaty z metali kolorowych (Al, Pb, Cu, Zn) i ich stopów, przewody samochodowe dla globalnych producentów aut, łożyska oraz wyroby chemiczne. Ta jedna z największych grup przemysłowych w Polsce skupia kilkadziesiąt spółek oraz zatrudnia ponad 6000 osób.

Na wykresie miesięcznym widać trend spadkowy, który dotarł do bardzo ciekawego miejsca. Kurs znajduje się tuż nad kluczowym wsparciem, a nad sobą ma (czerwona linia) górną krawędź formacji trójkąta, a także linię trendu spadkowego. Całość ograniczeń pokrywa się ze sobą, a wybicie ponad te ograniczenia może być początkiem nowego trendu.

Wykres tygodniowy pokazuje całość w przybliżeniu, lokalnie warto obserwować zachowanie ceny przy strefie oporu, która póki co powstrzymała zwyżkę. Kurs zmierza z powrotem do wsparcia.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie- wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here