Naga Markets
B3System oferuje systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego w zakresie: rozwiązań do ochrony systemów IT, polityki bezpieczeństwa IT oraz wspomagania zarządzania.

Na wykresie miesięcznym można zaobserwować długoterminową linię trendu spadkowego. Ostatnie mocne odbicie dotarło do bardzo czytelnej strefy oporu. Jej pokonanie powinno doprowadzić do testu linii trendu.

Na wykresie tygodniowym widzimy, że odbicie od dna jest naprawdę silne i jest szansa na pokonanie oporu.

Wykres z dziennym interwałem czasowym pokazuje, wczorajszą świecę pin bar – po początkowych spadkach kurs zamknięcia dnia był bliski maksimum. Czy pojedyncza sesję można traktować jako korektę, zobaczymy, jeżeli kupujący są naprawdę silni to jest to możliwe, tak zresztą było poprzednim razem, gdy po jednodniowej korekcie wzrosty powróciły z jeszcze większym impetem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSkrajne niezdecydowanie na złocie.
Następny artykułOpcje Binarne: USD/JPY M15 – formacja klina – TopOption 80%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here