Naga MarketsB3System oferuje systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego w zakresie: rozwiązań do ochrony systemów IT, polityki bezpieczeństwa IT oraz wspomagania zarządzania.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym można zaobserwować długoterminową linię trendu spadkowego. Ostatnie mocne odbicie dotarło do bardzo czytelnej strefy oporu. Jej pokonanie powinno doprowadzić do testu linii trendu.

Na wykresie tygodniowym widzimy, że odbicie od dna jest naprawdę silne i jest szansa na pokonanie oporu.

Wykres z dziennym interwałem czasowym pokazuje, wczorajszą świecę pin bar – po początkowych spadkach kurs zamknięcia dnia był bliski maksimum. Czy pojedyncza sesję można traktować jako korektę, zobaczymy, jeżeli kupujący są naprawdę silni to jest to możliwe, tak zresztą było poprzednim razem, gdy po jednodniowej korekcie wzrosty powróciły z jeszcze większym impetem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here