Naga MarketsFirma zajmuje się działalnością doradczą w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, wytwarzaniem oprogramowania oraz dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego. Kompleksowa oferta spółki skierowana jest do sektora bankowo-finansowego, a także przedsiębiorstw i administracji publicznej.

Na wykresie miesięcznym można zaobserwować bardzo szeroką formację trójkąta, a co ciekawe kurs znajduje się na samym jej końcu. Być może formacja jest zbyt szeroka, żeby była widoczna przez większość inwestorów i po prostu kurs “pójdzie bokiem”, aczkolwiek warto obserwować i reagować na ewentualne wybicie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Wykres tygodniowy niczego nowego nie wnosi, jest dosyć poszarpany i chyba lepiej obserwować interwał miesięczny w celu zapoczątkowania potencjalnego nowego, silnego ruchu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie- wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here