Naga MarketsGłównym przedmiotem działalności Emitenta jest prowadzenie działalności holdingowej. Emitent jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.Na wykresie miesięcznym, obejmującym całą historię notowań widać silny trend spadkowy. Jeżeli ktoś rozważa kupno to musi pamiętać o tym, że ma trend przeciwko sobie, a tarnsakcja jest tą z rodzaju „łapania dołków”.

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć strefę wsparcia oraz oporu. Wsparcie przebiega w okolicach 2 zł, a opór trochę ponad 3 zł. Wydaje się, że między tymi poziomami trwa jedna z faz: akumulacji lub ponownej dystrybucji.

Na wykresie dziennym można wyznaczyć strukturę coraz wyższych dołków i szczytów. Struktura ta powinna prowadzić do oporu na poziomie ok. 3,30 zł. Jeżeli poziom aktualnego dołka nie utrzyma się i spadki się pogłębią, kolejnym wsparciem będzie poprzedni dołek i poziom ok. 2,20 zł. Tam również może nastąpić reakcja popytu, która pozwoli na zachowanie prowzrostowej struktury. Wydaje się, że należy analizować spółkę właśnie przez pryzmat inwestycji na dość krótki termin. Większe możliwości powinny pojawić się dopiero po pokonaniu oporu z wykresu W1 (pokonanie ostatniego szczytu trendu spadkowego).


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here