Naga MarketsAlchemia jest grupą skupiającą firmy z branży hutniczej. Głównymi spółkami grupy są Huta Batory, Huta Bankowa, Kuźnia Batory oraz Rurexpol. Koncentruje się on przede wszystkim na produkcji szerokiej gamy rur oraz innych wyrobów stalowych. Wyroby grupy są wykorzystywane w przemyśle naftowym, wydobywczym i gazownictwie.


Na wykresie miesięcznym widać że od pewnego czasu trwa trend boczny, kurs porusza się w dość wąskiej konsolidacji między 4, a 6 zł za akcję. Wybicie z ruchu bocznego ponad 6 zł, dałoby szansę na test poprzednich szczytów w okolicach 9 zł.


W spojrzeniu dziennym widać, że po ostatnich wzrostach, trwa delikatny ruch korekcyjny, a cena znajduje się tuż nad lokalnym wsparciem. Większy ruch na tej spółce spodziewany jest dopiero po wybiciu ze wspomnianej już konsolidacji, jednak już teraz można kupić akcje z małym ryzykiem, umieszczając zlecenie obronne pod jednym z widocznych wsparć. Osobiście radziłbym jednak poczekać i obserwować spółkę, a decyzję o ewentualnym kupnie podjąć, gdy kurs wybije się z ruchu bocznego.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here