Naga MarketsPodstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym widać, że mimo trwającego trendu spadkowego, w ostatnim czasie byliśmy świadkami sporego wybicia. Najbliższy opór znajduje się w okolicach 8 zł, jeżeli kurs tam dojdzie oznaczać to będzie prawie 100% wzrost.

Na interwale dziennym można wyznaczyć strefę wsparcia. Sygnałem do dalszych wzrostów może także być wybicie ze świecy inside bar (20.02) czyli wybicie poprzedniego szczytu.

Dwa szkolenia price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here