Naga MarketsABC Data jest jedną z największych polskich spółek dystrybuujących sprzęt IT, oprogramowanie i elektronikę użytkową. Spółka posiada ofertę produktów ponad 280 dostawców.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs jest na poziomie historycznych maksimów i ma problemy z pokonaniem poprzedniego szczytu.

Interwał tygodniowy pokazuje wyraźnie, że nadal trwa trend wzrostowy.

Na wykresie o interwale dziennym można zaobserwować, że trend wzrostowy po dotarciu na historyczne maksima zamienił się w ruch boczny (konsolidacja na szczycie). Przeciwko kupowaniu tych akcji przemawiają dwa argumenty: historyczna wysokość ceny oraz konsolidacja, która nakazywałaby kupić dopiero po wybiciu nowego szczytu. Jest także sporo argumentów za tym, aby kupować akcje już dzisiaj. Niedawno kurs odbił się od długoterminowej linii trendu, odbicie jest na tyle mocne, że pokonało linię korekty, mamy wyraźne wsparcie i kilkukrotne odrzucenie jego poziomu, a wszystko to dzieje się w trendzie wzrostowym.

Gdybyśmy kupili akcje już teraz to linia obrony ustawiona pod zaznaczonym wsparciem oznaczałaby SL większy niż 10% (ponad 15%). Mimo iż wydaje mi się, że kurs nie powinien już spaść poniżej tego wsparcia to jednak jest już bardzo blisko do poprzedniego szczytu.

Spółkę chętnie dołączę do Portfela Comparic jeżeli cena spadnie do ok. 4,20 zł – tak, żeby 10% SL znalazł się pod wsparciem. Drugi wariant zakłada kupno w pierwszej korekcie lub nawet automatycznie w chwili wybicia poprzedniego szczytu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here