Naga MarketsFirma AB powstała na początku lat 90. W momencie olbrzymich zmian gospodarczych w Polsce, firma postawiła na usługi dla sektora MSP. Umożliwiło to bardzo dokładną penetrację rynków lokalnych i zbudowanie szerokiej sieci partnerskiej małych i średnich firm.

Wykres miesięczny przedstawia trend wzrostowy, który pokonał poziom poprzednich, historycznych szczytów. Aktualnie trwa korekta, która zatrzymuje się na wsparciu oraz linii trendu, a kształt świec miesięcznych (pin bary) zapowiada kontynuację wzrostów.

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć lokalne wsparcie oraz linię korekty. Warto poczekać z zakupami, gdyż cena może jeszcze raz spaść do wsparcia. Wybicie linii korekty będzie pierwszym sygnałem powrotu do wzrostów.

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here