Naga MarketsJuż dziś (piątek, 6 kwietnia 2018 r.) o godz. 12:00 odbędzie się kolejne,104. już spotkanie z cyklu Trading Jam Session. Czym tak na prawdę jest TJS zapewne nikomu nie trzeba tłumaczyć. Tym razem gościem specjalnym będzie Krzysztof Wańczyk, analityk inwestycyjny Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego. W trakcie swojego wystąpienia przedstawi on podstawy analizowania certyfikatów Turbo.

Krzysztof Wańczyk opowie także o tym na jakie informacje czy elementy trzeba zwracać uwagę podczas analizy instrumentów bazowych o które oparte są certyfikaty ING Turbo. Na koniec przeanalizuje kilka instrumentów bazowych pokazując ryzyka i zagrożenia jakie wynikają z ich wykresów.

Warto przypomnieć, że to właśnie za certyfikaty ING Turbo, ING Bank otrzymał w tym roku statuetkę FxCuffs w kategorii PRODUKT ROKU.

Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMonex kupi Coincheck za 3,6 mld. jenów
Następny artykułGuten Morgen DAX – pozytywne sygnały przed końcem tygodnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here