Naga MarketsCena złota znajduje się w chmurze i jego dolne ograniczenie 1111.10 wraz z linią (3/8)P 1109.38 stanowią strefę wsparcia. Oporem jest Kijun-sen 1134.35 i góra Kumo 1138.37. Pokonanie strefy oporu oznaczać będzie kontynuację tendencji wzrostowej do Kijun-sen na wykresie tygodniowym 1151.67. Spadek ceny poniżej strefy wsparcia wygeneruje kolejny sygnał sprzedaży przez Chikou span i ponowne testowanie linii Murreya 1093.75 i 1078.13.

złoto

Srebro kontynuuje korekcyjne wzrosty zapoczątkowane na wczorajszej sesji i cena dotarła do oporu Senkou Span B 14.93. Pokonanie tego poziomu oznaczać będzie wyznaczenie lokalnego minimum na srebrze i powrót ceny do Kijun-sen na wykresie tygodniowym 15.86. Gdyby jednak brać pod uwagę tylko system Ichimoku, powinniśmy mieć przygotowane jedynie zlecenie na Sell poniżej Tenkan-sen 14.62, ponieważ obowiązujący jest sygnał sprzedaży z przecięcia Kijun-sen przez Tenkan-sen, Kumo jest spadkowe i Chikou Span znajduje się poniżej wykresu. Jednak dzisiejsza decyzja w sprawie stóp procentowych w USA może zmienić obraz techniczny na każdym wykresie, także powinniśmy być przygotowani na wszystkie scenariusze rozwoju wypadków.

srebro

Do inwestowania na rynku surowców wypróbuj brokera HFT. Duża ilość instrumentów finansowych zadowoli nawet najbardziej wybrednego tradera.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here