Naga MarketsUSDCAD pozostaje w trendzie wzrostowym chociaż coraz grubsze Kumo, a szczególnie poziomo ułożone od dłuższego czasu Senkou Span B, zapowiada bliską korektę. Dlatego zaleca się ostrożność przy realizacji kolejnych zleceń na kupi, chociaż dopóki cena pozostaje powyżej Tenkan-sen 1.3073 i linią (7/8)P 1.3061 trend wzrostowy jest niezagrożony, a kolejnym docelowym poziomem dla USDCAD pozostaje 1.3306. Spadek poniżej Kijun-sen 1.2964 i (6/8)P 1.2939 oznaczał będzie wyznaczenie lokalnego maksimum na Loonie i okres konsolidacji.

usdcad

EURJPY  w dniu dzisiejszym zbliża się do strefy kupna 137.20-136.58. Tenkan-sen znajduje się powyżej Kijun-sen a Chikou Span nad wykresem i średnimi. Jedynie Kumo pozostaje spadkowe co może przedłużyć okres konsolidacji. Jednak jeżeli EURJPY utrzyma się powyżej Kijun-sen najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z ponownym atakiem na poziom (5/8)P 139.06 a następnie (6/8)P 140.62.

eurjpy

Przy samej strefie wsparcia za to znajduje się EURAUD i ważne jest jak ta para walutowa zachowa się na dzisiejszej sesji. Chikou Span może odbić się od wykresu co potwierdzi kontynuację trendu wzrostowego albo rozpocząć powolny zjazd wzdłuż świec cenowych pozwalając na korektę do Senkou Span B 1.4808. Najważniejsze jest obrona poziomu Kijun-sen 1.4972. Układ średnich Ichimoku sugeruje kupno EURAUD, ale lepiej jest poczekać na jasne sygnały zatrzymania korekty na tym ważnym poziomie na wykresie o mniejszym interwale czasowym.

euraudConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/NZD – w stronę wsparcia
Następny artykułWawel [WWL], PGE [PGE] – Gorące spółki dnia
Od prawie 30 lat zajmuje się zawodowo inwestowaniem na rynkach kapitałowych. Zaczynając od tradycyjnych form inwestowania, czyli w akcje i obligacje, jego zainteresowanie skierowało się na rynki inwestycji alternatywnych: surowce, nieruchomości i rynek sztuki. Od lat współpracuje z portalami inwestycyjnymi, gdzie pisze artykuły i prowadzi wykłady z budowy systemów inwestycyjnych, psychologii inwestowania i zarządzania kapitałem. Pracuje także jako Art Advisor w Galerii Kolekcjoner pomagając budować kolekcje głównie młodej sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem ich aspektu inwestycyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here