Naga MarketsTrend wzrostowy na USDCAD jak na razie ciągle wygląda nie zagrożony dopóki cena pozostaje powyżej Senkou Span B na wykresie czterogodzinnym 1.4097. Pytaniem pozostaje tylko, czy będziemy mieli do czynienia z mniejszą czy większą korektą. Sekwencja spadek na sesji londyńskiej i wzrosty na sesji nowojorskiej, utrzymuje się już właściwie od początku roku. Także dzisiaj czekamy na test wsparcia Tenkan-sen 1.4282 i następnie kontynuację wzrostów do (8/8)P 1.4404. Jeżeli jednak wsparcie to zostanie pokonane oznaczać to będzie korektę w dniu dzisiejszym do Kijun-sen 1.4221.

usdcad

W dniu wczorajszym wygenerowany został sygnał sprzedaży na AUDUSD. Aussie pokonało wsparcie Tenkan-sen i w dniu dzisiejszym razem z Kijun-sen stanowią strefę oporu (0.6983-0.6992). Następny poziom wsparcia wyznacza linia (1/8)P 0.6897. Zamknięcie świecy czterogodzinnej powyżej Kijun-sen oznaczać będzie przejście w trend boczny.

audusd

Podobną sytuację mamy na NZDUSD. Tutaj jednak ważny opór wyznacza już tylko Tenkan-sen 0.6530, który pokrywa się z linią (3/8)P. Linia ta oddziela trend boczny od spadkowego w systemie Murreya i pozostanie poniżej tego poziomu jest warunkiem utrzymania tendencji spadkowej na Kiwi. Jak na razie NZDUSD dotarło oktawę niżej , po której często następował okres krótkiej konsolidacji. Następne wsparcie wyznacza (1/8)P 0.6409.

nzdusd

Wypróbuj handel algorytmiczny na FxPro Quant. Jest to darmowy wizualny konstruktor strategii, który pozwala programować własne algorytmy handlowe na platformie MT4 i CTrader.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here