Naga MarketsNa piątkowej sesji USDCAD ponownie wybiło się z chmury górą oraz Chikou Span znajduje się powyżej wykresu co zapowiada kontynuacje wzrostów rozpoczętą 16 października. Pierwszy poziom wsparcia wyznacza linia (5/8)P 1.3244 a następnie strefa 1.3177-1.3144 utworzona z Tenkan-sen i Senkou Span B. Jeżeli USDCAD utrzyma się powyżej tych poziomów najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ponowny test linii (8/8)P 1.3427.

usdcad

Spadki na AUDUSD zatrzymały się przy ważnym poziomie wsparcia, linii (3/8)P 0.7019. która oddziela trend boczny od spadkowego. Nie możemy teraz wykluczać korekty do strefy 0.7122-0.7143. Mamy tutaj Tenkan-sen, Senkou Span B i (5/8)P. Od tego poziomu powinniśmy znowu zanotować powrót AUDUSD do dzisiejszego poziomu wsparcia i następnych linii Murreya 0.6958 i 0.6897. Zamknięcie dnia powyżej Kijun-sen 0.7199 niweluje powyższy scenariusz.

audusd

GBPJPY pozostaje wewnątrz Kumo i dzisiaj ponownie pokonało opór Tenkan-sen 185.77. Tutaj sytuacja jest niejednoznaczna. Chikou Span znajduje się nie tylko powyżej wykresu ale także linii Ichimoku, co zapowiada kierunek północny na tej parze walutowej. Tenkan-sen jest powyżej Kijun-sen ale chmura jest spadkowa. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się kupno GBPJPY przy wsparciu Kijun-sen 184.76 oraz sprzedaż jeżeli cena spadnie poniżej Senkou Span B 184.31.

gbpjpy

PODĄŻAJ ZA TRENDEM. SPRAWDŹ OFERTĘ JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH I CENIONYCH BROKERÓW FOREX NA ŚWIECIE. OFERTA ECN I MT4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPKN Orlen [PKN] – Analiza na zamówienie
Następny artykuł„Kolejny krok to podwyżka stóp”
Od prawie 30 lat zajmuje się zawodowo inwestowaniem na rynkach kapitałowych. Zaczynając od tradycyjnych form inwestowania, czyli w akcje i obligacje, jego zainteresowanie skierowało się na rynki inwestycji alternatywnych: surowce, nieruchomości i rynek sztuki. Od lat współpracuje z portalami inwestycyjnymi, gdzie pisze artykuły i prowadzi wykłady z budowy systemów inwestycyjnych, psychologii inwestowania i zarządzania kapitałem. Pracuje także jako Art Advisor w Galerii Kolekcjoner pomagając budować kolekcje głównie młodej sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem ich aspektu inwestycyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here