Naga MarketsCena soi ponownie znajduje się w górnym ograniczeniu konsolidacji (890-855), w którym pozostaje od 24 sierpnia tego roku. Pokonanie tego oporu oznaczać będzie kontynuację korekty do linii (5/8)P 906.25. Sygnał jest aktualny dopóki cena pozostaje powyżej wsparcia Kijun-sen 874.40 i Chikou Span jest ponad wykresem.

soja

Kukurydza także w dniu dzisiejszym jest przy oporze (1/8)P 390.63. Dodatkowo poziom ten wzmacnia Senkou Span B i Chikou Span, który zmaga się z Kijun-sen. Możemy tu rozpisać dwa scenariusze. Pierwszy to kontynuacja korekty do górnego ograniczenia Kumo 400.32, który wyznacza nam przecięcie Kijun-sen przez Tenkan-sen. Drugim scenariuszem jest powrót ceny kukurydzy do wsparcia Tenkan-sen 383.57, gdzie rozstrzygnie się, czy korekta się skończyła czy będzie bardziej złożona.

corn

“Cukier krzepi” – chociaż na koniec miesiąca. Cena po kolei pokonuje kolejne poziomy oporu i zbliża się do (+2/8)P 13.28. Wsparciem jest Tenkan-sen na wykresie czterogodzinnym 12.50 a potencjalny zasięg wyznacza Senkou Span B na wykresie tygodniowym 13.64.

cukier

Kontraktami na surowce możesz handlować u brokera XM oraz u HFT Brokers .Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here