Naga MarketsNa dzisiejszej sesji trend spadkowy na soi uległ przyspieszeniu i po zanotowaniu minimum 854.90 cena stabilizuje się wokół linii (4/8)P 875.00. Wszystkie średnie Ichimoku sugerują sprzedaż i dopóki cena pozostaje poniżej Kijun-sen na wykresie czterogodzinnym (888.65) najbardziej prawdopodobna jest kontynuacja trendu spadkowego do kolejnego poziomu (3/8)P 843.75. Na cenę soi duży wpływ  ma wyprzedaż tego surowca przez Brazylię i Argentynę poniżej cen giełdowych , w związku z dużą nadprodukcją i obawą, że dobre zbiory w USA spowodują spadek cen jeszcze przez następnych kilka miesięcy.

SOYBEANDaily

Po porannych spadkach do 2985, cena kakao ponownie wybiła się powyżej Tenkan-sen 3061 i możliwe, że dzisiejszy dzień wyznaczy lokalne minimum na tym surowcu. Warunkiem pozostanie ceny powyżej pierwszego poziomu równowagi (TS) i pokonanie oporu (0/8)P 3125. Oznaczałoby to przejście w trend boczny z pierwszym zasięgiem Kijun-sen 3174.

COCOADaily

Podobna sytuację mamy na kukurydzy. Tutaj wsparciem jest Tenkan-sen i linia (0/8)P 375.00. Odreagowanie ostatnich spadków może skończyć się ponownym testowaniem Kijun-sen 391.69. Cena znajduje się poniżej Kumo wzrostowego i Chikou Span ma dużo miejsca na korektę co może zaowocować kilku-sesyjnym trendem bocznym.

CORNDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here