Naga MarketsCena kakao po odbiciu od poziomu Kijun-sen 3110 dotarła właśnie do wyznaczonego TP, którym jest Senkou Span B 3183. Chikou Span też jast na oporze góry Kumo, ale ma jeszcze miejsce na kontynuację wzrostów. Ważne będą następne 2-3 sesje, ponieważ jeżeli cena pozostanie w tej strefie , Tenkan-sen przetnie Kijun-sen i Chikou Span znajdzie powyżej wykresu. Kakao zostawiam do obserwacji na następny tydzień. Pokonanie dzisiejszego maksimum może być sygnałem kontynuacji wzrostów do linii (6/8)P ma wykresie tygodniowym  i (2/8)P na wykresie dziennym 3281.

kakao

Sok pomarańczowy pozostaje w konsolidacji po silnych wzrostach w zeszłym tygodniu. Strefa wsparcia 125.54.126.13 wyznaczona z linii Tenkan-sen i Kijun-sen jak na razie zadziałała i tutaj także możemy spodziewać kontynuacji trendu do poziomu (6/8)P 131.25 i (7/8)P 134.38. Warunkiem jest pozostanie ceny soku pomarańczowego powyżej Senkou Span B 124.80.

orange

Kolejnym surowcem, który wygenerował sygnał kupna jest cukier. Wczorajsze pokonanie Kijun-sen 10.86 i dzisiejsze Senkou Span B 11.44 oznacza,że w zasięgu mamy Kijun-sen z wykresu tygodniowego 11.84. Ale także tutaj czekam na początek następnego tygodnia, ponieważ TP czyli Senkou Span B, został osiągnięty. Ponowny test tego poziomu da nam odpowiedź, czy był to tylko jednorazowy wystrzał, czy będziemy mieli do czynienia z silniejszym trendem. Ważne,że Chikou Span jest powyżej wykresu i Tenkan-sen.

sugarConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here