Naga MarketsPo krótkim okresie konsolidacji pomiędzy poziomami Tenkan-sen i dołem Kumo cena kakao otworzyła się dzisiaj luką powyżej Kijun-sen 3120. Chikou Span wprawdzie znajduje się poniżej wykresu, ale ciągle ma miejsce na większa korektę. Jeżeli ceny kakao nie spadną poniżej ceny otwarcia najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest testowanie trzeciego poziomu równowagi czyli Senkou Span B 3183.

cocoa

Wczorajszy bardzo silny impuls wzrostowy na soku pomarańczowym dotarł do oporu 125.95. Chikou Span odbił się od wykresu i ciągle sygnalizuje kupno tego surowca. Teraz najważniejsze jest jak cena zachowa się przy wsparciu Senkou Span B 124.80. Pozostanie ceny powyżej tego poziomu oznaczać będzie kontynuację wczorajszego trendu do linii (5/8)P 128.13.

juice

Cena cukru po zanotowaniu lokalnego dołka 24 sierpnia 10.11 po kolei pokonała opór Tenkan-sen 10.51 a następnie Kijun-sen 10.87. Poziomy te teraz stanowią wsparcie dla cen cukru przy czym Tenkan-sen 10.63 skierowana jest do góry sugerując przewagę kupujących i możliwość przedłużenia korekty do Senkou Span B 11.44. Zagrożeniem jest tylko położenie Chikou Span, który natrafi na opór wykresu już przy poziomie 11.20.

sugarConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here