Naga MarketsKakao od czterech tygodni znajduje się w trendzie wzrostowym i powoli zbliża się do ważnego oporu (7/8)P 3359. Poziom ten zatrzymał ceny kakao już dwukrotnie, przy czym ważniejszy jest tydzień 21 września 2014 roku, czyli równo rok temu nastąpiło odwrócenie trendu na spadkowy. Wsparciem jest Tenkan-sen na wykresie dziennym  3277 i  nie należy wykluczyć kontynuacji wzrostów do (8/8)P 3438. Ale na pewno ten tydzień może być kluczowy dla cen kakao w średnim terminie.

kakao

Na wykresie cukru pokonanie poziomu 11.84 w zeszłym tygodniu zakończyły się porażką. Teraz Kijun-sen jest oporem a Tenkan-sen 11.22 wsparciem. Dopiero wybicie w jedna lub drugą stronę wyznaczy nam kierunek cen cukru na następne sesje, przy czym ciągle obowiązujący jest sygnał sprzedaży z przecięcia tych dwóch linii Ichimoku i powinniśmy oczekiwać kontynuacji trendu spadkowego do poziomu 9.38.

sugar

Na wykresie bawełny mamy mieszane sygnały Ichimoku związane z długim okresem konsolidacji. W zeszłym tygodniu cena ponownie wybiła się dołem z Kumo, Tenkan-sen przecięło Kijun-sen a Chikou Span znajduje się poniżej wykresu. Może to być pierwszym sygnałem powrotu cen bawełny do trendu spadkowego. Oporem jest teraz chmura 61.61 a wsparciem linia (3/8)P 59.38 a następnie (2/8)P 56.25.

bawełna

Do inwestowania na rynku surowców wypróbuj brokera HFT, który na swoich platformach udostępnia inwestorom bardzo dużą ilość instrumentów finansowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here