Naga MarketsPo ponad tygodniowej konsolidacji cena kakao o tworzyła się dzisiaj kolejną luką wzrostową. Linia (2/8)P 3281, która była wcześniej oporem jest teraz wsparciem i razem z Tenkan-sen 3265 powinna zatrzymać ewentualne spadki. Docelowym poziomem tej fazy trendu wzrostowego jest linia (8/8)P 3359. Kumo zmieniło kolor na wzrostowy i Chikou Span odbiło sie od wsparcia Kumo potwierdzając sygnał kupna z przecięcia Kijun-sen przez Tenkan-sen.

kakao

Jeszcze większą luką wzrostową otworzyły się dzisiaj ceny cukru. Trudno jest teraz wyznaczyć poziom wsparcia za pomocą linii Ichimoku, także lepiej posłużyć tutaj MMLines. Jest to linia (7/8)P 12.11, gdzie teraz znajduje się wykres cukru. Tenkan-sen znajduje się powyżej Kijun-sen, Chikou Span pokonało opór Kijun-sen i dotarło do dołu Kumo, gdzie może nastapić chwilowe zatrzymanie tendencji wzrostowej. Następny opór to (8/8)P 12.50.

sugar

Do inwestowania na rynku surowców wypróbuj brokera HFT. Duża ilość instrumentów finansowych zadowoli nawet najbardziej wybrednego tradera.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here