Naga MarketsW dniu dzisiejszym mamy trzecią sesję wzrostowa na indeksie DAX i cena dotarła do ważnego oporu 9790; w miejscu tym zbiegają sie Tenkan-sen, Kijun-sen oraz góra Kumo. Do tego Chikou Span jest na oporze i maksymalny zasięg wyznacza teraz dla dół  Kumo, a dla wykresu linia (7/8) 9843.8. Pokonanie tego oporu oznaczać będzie ponowny test poziomu 10 000. Z drugiej strony, jeżeli opór ten nie zostanie pokonany, w dniu jutrzejszym powinniśmy mieć do czynienia z odwróceniem trendu do poziomu Senkou Span B 9421.3.

dax1

Przechodząc do wykresu dziennego należy zauważyć, że cena zbliża się do trzeciego poziomu równowagi, Senkou Span B 9812.00. Dopóki wykres nie pokonana tego oporu, jest to tylko korekta trendu spadkowego. Spadek indeksu DAX poniżej Tenkan-sen 9678.5 będzie sygnałem sprzedaży do linii (0/8) 9375.00. Zamknięcie świecy dziennej powyżej Senkou Span B  niweluje scenariusz spadkowy na najbliższe sesje.

dax2

Podążaj za trendem. Sprawdź ofertę jednego z najbardziej popularnych i cenionych brokerów Forex na świecie. Oferta ECN i MT4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. chodzilo mi o DAX ktory ma spora rzesze graczy, natomiast tutaj co najwyzej pojawia sie komentarz co sie stalo dnia poprzedniego na Daxie…. no poza ta analiza wczorajsza :)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here