Naga MarketsKolejna faza trendu wzrostowego na GBPUSD rozpoczęła się od dołu Kumo 1.4052 i jak na razie mamy konsolidację na tej parze walutowej, dopóki wykres pozostaje poniżej Tenkan -sen 1.4439. Pierwszy poziom wsparcia wyznacza linia (3/8) 1.4343 a następnie Kijun-sen, Senkou Span B i linia (2/8) 1.4282. Tenkan-sen przecięło Kijun-sen i Chikou Span znajduje się powyżej wykresu co sugeruje kontynuację trendu wzrostowego. Sygnałem kupna będzie pokonanie Tenkan-sen a zasięgiem jest (8/8) 1.4648.

gbp

Podobną sytuację mamy na EURUSD. Tutaj opór wyznacza Tenkan-sen 1.1271, a wsparciem jest Kijun-sen 1.1200. Wsparcie to jednak nie jest tak silne jak dla GBPUSD, ponieważ nie pokrywa się z Senkou Span B (1.1082), ale dopiero spadek poniżej tego poziomu będzie sygnałem końca trendu wzrostowego na EURUSD. Po pokonaniu Tenkan-sen 1.1271 następny silny opór wyznacza linia (5/8) z wykresu dziennego 1.1352 i później (6/8) 1.1475.

eur

Trzecią para walutową, na którą będę zwracał szczególną uwagę w tym tygodniu, jest AUDUSD. Już w dniu dzisiejszym nastąpiła próba pokonania oporu Tenkan-sen zakończona niepowodzeniem. Teraz kolejnym sygnałem kupna będzie wybicie ponad poziom 0.7599, gdzie mamy Tenkan-sen i linię (5/8). Wsparciem jest Kijun-sen i Senkou Span B 0.7547 a pierwszy zasięg wyznacza (8/8) 0.7690 a drugim 0.7812 (linia (8/8) z wykresu dziennego).

aud

Podążaj za trendem. Sprawdź ofertę jednego z najbardziej popularnych i cenionych brokerów Forex na świecie. Oferta ECN i MT4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRośnie liczba fuzji przed Wielkanocą
Następny artykułWyciekła nowa wersja Google Glass!
Od prawie 30 lat zajmuje się zawodowo inwestowaniem na rynkach kapitałowych. Zaczynając od tradycyjnych form inwestowania, czyli w akcje i obligacje, jego zainteresowanie skierowało się na rynki inwestycji alternatywnych: surowce, nieruchomości i rynek sztuki. Od lat współpracuje z portalami inwestycyjnymi, gdzie pisze artykuły i prowadzi wykłady z budowy systemów inwestycyjnych, psychologii inwestowania i zarządzania kapitałem. Pracuje także jako Art Advisor w Galerii Kolekcjoner pomagając budować kolekcje głównie młodej sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem ich aspektu inwestycyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here