Naga MarketsNa GBPJPY mamy już piątą sesję z rzędu silnego odreagowania ostatnich spadków. Po pokonaniu Tenkan-sen 183.90 cena zbliża się do oporu 187.79 wyznaczonego przez Kijun-sen i Senkou Span B. Pokonanie tego oporu oznaczać będzie powrót do dominującego od 2012 roku trendu wzrostowego. Spadek poniżej Tenkan-sen będzie informacją,że korekta na GBPJPY  nie została zakończona.

gbpjpy

Na AUDNZD w dniu wczorajszym cena pokonała za jednym razem wszystkie poziomy oporu Tenkan sen, Senkou Span B i Kijun-sen. Chikou Span dotarł do oporu świec cenowych i reakcją na to jest korekta wczorajszych wzrostów. Dla utrzymania tendencji wzrostowej najważniejsze jest utrzymanie wsparcia Tenkan-sen 1.1099. Na AUDNZD albo bedziemy mieli do czynienia z trendem bocznym albo po pokonaniu linii (5/8)P 1.1292 powrotem do trendu wzrostowego z zasięgiem (8/8)P 1.1475.

audnzd

Na AUDCAD także mamy do czynienia z korekcyjnymi wzrostami. Cena znajduje się powyżej Tenkan-sen i linii (4/8)P 0.9277, które stanowią wsparcie. Oporem jest (5/8)P 0.9399, który to poziom pokrywa się z dolnym ograniczeniem konsolidacji z okresu kwiecień- czerwiec  2015, oraz następnie  Kijun-sen 0.9441. Dopóki AUDCAD znajduje się poniżej tych poziomów ostatnia tendencja wzrostowa powinna być traktowana jako korekta trendu spadkowego.

audcad

fxproWypróbuj handel algorytmiczny na FxPro Quant. Jest to darmowy wizualny konstruktor strategii, który pozwala programować własne algorytmy handlowe na platformie MT4 i CTrader.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here