Naga MarketsEURUSD wprawdzie znajduje się w chmurze. ale ciągle dominującym trendem krótkoterminowym na tej parze walutowej pozostaje trend wzrostowy. Pierwsze wsparcie wyznacza Tenkan-sen 1.0851 i następnie Kijun-sen 1.0780. Poziom ten jest jest bardzo ważny ponieważ pokrywa się z Tenkan-sen na wykresie tygodniowym. Jeżeli EURUSD utrzyma się powyżej tej strefy, wtedy w tym tygodniu powinniśmy spodziewać się kontynuacji tendencji wzrostowej do linii (3/8)P 1.1108, gdzie znajduje się także Kijun-sen na wykresie tygodniowym. Chmura zmieniła kolor na wzrostowy i Chikou Span pozostaje powyżej wykresu i linii Ichimoku.

eurusd

Oczywiście dokładnie odwrotna sytuację mamy na USDCHF. Tutaj próba wybicia dołem z Kumo i pokonania linii (5/8)P 0.9888 zakończyła się niepowodzeniem. Cena zbliża się do strefy oporu 0.9990-1.0022 otworzonej przez Tenkan-sen i Kijun-sen. Jeżeli poziomy te nie zostaną pokonane, oznaczać to będzie tylko korektę ostatnich spadków na USDCHF. Ponowne wybicie dołem z Kumo i będzie sygnałem powrotu ceny do pivotu (4/8)P 0.9766.

usdchf

NZDUSD po wybiciu dołem z Kumo znalazło wsparcie na linii (3/8)P 0.6531, która oddziela trend boczny od spadkowego w systemie MMLines. Nie należy teraz wykluczać korekty do pivotu 0.6592. Najważniejszy opór stanowią teraz Senkou Span B i (5/8)P 0.6653 i dopóki Kiwi znajduje się poniżej tego poziomu najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest kontynuacja trendu spadkowego do kolejnego wsparcia (2/8)P 0.6470. Poziom ten już raz zatrzymał spadki na NZDUSD 18 listopada 2015 roku.

nzdusd1

Wypróbuj handel algorytmiczny na FxPro Quant. Jest to darmowy wizualny konstruktor strategii, który pozwala programować własne algorytmy handlowe na platformie MT4 i CTrader.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here