Naga MarketsEURUSD powoli oddaje to co zyskało na czwartkowej sesji, ale prawdziwym testem jest dopiero strefa 1.0765-1.0740. Mamy tytaj Kijun-sen, Tenkan-sen, linię (0/8)P oraz połowę świecy wzrostowej. Jeżeli EURUSD pozostanie powyżej tych poziomów najbardziej prawdopodobny jest powrót do Senkou Span B 1.0997. Spadek poniżej Tenkan-sen generuje kolejny sygnał sprzedaży. Chikou Span pozostaje poniżej wykresu traktując ostatnie wzrosty jako korekcyjne.

eurusd

Na USDCAD po kilku sesjach niezdecydowania nastąpiło silne wybicie do góry i teraz wsparciem jest linia (8/8)P 1.3428 i Tenkan-sen 1.3403.Jeżeli w najbliższym czasie nie nastąpią silniejsze spadki powinniśmy spodziewać się kontynuacji trendu wzrostowego najpierw do poziomu 1.3550 a następnie 1.3672, gdzie znajduje się linia (4/8)P z wykresu tygodniowego. Zagrożeniem jest to, że cena ciągle pozostaje powyżej Kumo spadkowego co często wymusza korektę.

usdcad

AUDUSD po raz kolejny nie poradziło sobie z oporem (+1/8)P 0.7385 i po spadku poniżej Tenkan-sen 0.7277 jest w drodze do Kijun-sen 0.7200. W tym samym czasie Chikou Span dotrze do wsparcia wykresu i linii Ichimoku i ważne jak Aussie zachowa się przy tych poziomach. Ostatni poziom wsparcia jak zawsze wyznacza Senkou Span B 0.7160 i pozostanie powyżej tej linii jest warunkiem, aby AUDUSD mógł wrócić do trendu wzrostowego.

AUDUSD

Wypróbuj handel algorytmiczny na FxPro Quant. Jest to darmowy wizualny konstruktor strategii, który pozwala programować własne algorytmy handlowe na platformie MT4 i CTrader.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here