Naga MarketsEURUSD od dłuższego czasu pozostaje w fazie konsolidacji, ale w dniu dzisiejszym wykres czterogodzinny znajduje się juz powyżej Kumo wzrostowego oraz Tenkan-sen przecięło Kijun-sen. Ciągle jednak Chikou Span pozostaje poniżej wykresu i potrzebne jest pokonanie linii (5/8)P 1.0895, aby aktywować zlecenie kupna. Zasięgiem z perspektywy dnia jest linia (8/8)P 1.0986. Spadek ceny poniżej Senkou Span B 1.0839 oznaczać będzie zanegowanie tego scenariusza.

eurusd

Na AUDUSD mamy kolejny sygnał sprzedaży. Cena spadła poniżej Tenkan-sen 0.6955 i razem z Kijun-sen 0.6979 stanowi teraz strefę oporu. Chikou Span poniżej wykresu i linii Ichimoku potwierdzają sygnał. Jeżeli układ ten zostanie utzrymany powinniśmy spodziewać się spadków do (0/8)P 0.6836.

audusd

Podobną, a jednak nie taką samą sytuację mamy na GBPUSD. Tutaj daleka odległość pomiędzy Tenkan-sen i Kijun-sen powoduje, że zlecenie na sprzeda powinniśmy zamykać już przy poziomie 1.4405. Oznaczać to bowiem może korektę do drugiej linii Ichimoku 1.4477. Utrzymanie ceny poniżej Tenkan-sen oznaczać będzie test ostatniego minimum 1.4351 a następnie linii (5/8) 1.4283.

gbpusd

Wypróbuj handel algorytmiczny na FxPro Quant. Jest to darmowy wizualny konstruktor strategii, który pozwala programować własne algorytmy handlowe na platformie MT4 i CTrader.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here