Naga MarketsNa wykresie tygodniowym EURUSD wszystkie wskaźniki Ichimoku ułożone są w poziomie informując o możliwości korekcyjnych wzrostów na tej parze walutowej. W dniu dzisiejszym broniona jest linia (3/8)P 1.0742; oporem dla potencjalnych wzrostów jest Tenkan-sen 1.0997.

EURUSDWeekly

Przechodząc do wyresu H4 widzimy, że EURUSD wybiło się dołem z Kumo, dając sygnał kontynuacji trendu spadkowego. Wybicie to nastąpiło jednak z chmury wzrostowej, po którym to cena bardzo często wraca do poziomu Senkou Span B. Dlatego powinniśmy uważnie śledzić  opór 1.0832. Jeżeli EURUSD pokona tą strefę, wtedy powróci to trendu bocznego z pierwszym zasięgiem Kijun-sen 1.0882. Jednak niepokonanie wyżej wymienionego oporu będzie sygnałem kontynuacji spadków co najmniej do poziomu 1.0685, kiedy to nastąpi równość fal AB=CD.

EURUSDH4


orbex broker forexAnalizy robione we współpracy z brokerem Orbex, którego celem jest odpowiedzialny rozwój globalnego handlu online. Orbex zapewnia inwestorom dostęp do inteligentnych narzędzi online oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie, umożliwiając im pełną koncentrację na nowych możliwościach rynkowych. Zobacz ofert Orbex.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here