Naga MarketsSilna sierpniowa tendencja wzrostowa na EURGBP uległa wyhamowaniu i trzeci tydzień możemy bardziej mówić o trendzie bocznym niż wzrostowym na tej parze walutowej. W piątek mieliśmy kolejny sygnał kupna i dopóki cena znajduje się powyżej Tenkan-sen 0.7316 możliwy jest test Senkou Span B na wykresie tygodniowym 0.7491. Spadek EURGBP poniżej Tenkan-sen oznaczać będzie powrót do kolejnej linii Ichimoku Kijun-sen 0.7223 i przedłużenie w czasie trendu bocznego.

eurgbp

Podobna sytuację mamy na EURAUD, tylko ,że tutaj cena znajduje się poniżej Tenkan-sen 1.5959. Wsparciem jest strefa 1.5686-1.5548 pomiędzy Kijun-sen i Senkou Span B. Obrona tej strefy powinna oznaczać kolejny atak na maksima i powrót do trendu wzrostowego.

euraud

Pomimo ostatnich wzrostów na EURJPY sytuacja tej pary walutowej jest niezbyt jasna. Chikou Span  znajduje się na wsparciu wykresu a cena pozostaje powyżej trzeciego poziomu równowagi Senkou Span B 135.61, co jest zapowiedzią kontynuacji trendu wzrostowego. Ograniczeniem pozostaje góra Kumo 137.17 i linia (4/8)P 137.50. Tutaj powinniśmy czekać na dalszy rozwój sytuacji: pokonanie strefy oporu lub wsparcia wyznaczy kierunek EURJPY  w średnim terminie i pozwoli na złożenie zlecenia z lepszym stosunkiem zysku do straty.

eurjpy

fxproWypróbuj handel algorytmiczny na FxPro Quant. Jest to darmowy wizualny konstruktor strategii, który pozwala programować własne algorytmy handlowe na platformie MT4 i CTrader.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here