Naga MarketsAUDUSD znajduje się w trendzie bocznym pomiędzy Tenkan-sen 0.7272 a Kijun-sen i Senkou Span B 0.7200. Kumo jest wzrostowe oraz Chikou Span pozostaje powyżej wykresu, co jest sygnałem kontynuacji tendencji wzrostowej na tej parze walutowej. Następny opór wyznacza strefa 0.7324-0.7385 pomiędzy kolejnymi liniami Murreya. Spadek poniżej Kijun-sen będzie sygnałem powrotu AUDUSD do dołu Kumo i linii (3/8)P 0.7141. Dopiero pokonanie tego poziomu będzie sygnałem powrotu do trendu spadkowego. Najlepszym wyjściem wydaje się inwestowanie pomiędzy wyżej wymienionymi poziomami.

audusd

USDCHF zbliża się do ważnego poziomu wsparcia 0.9738. Jest to Kijun-sen na wykresie tygodniowym. Pokonanie tego poziomu będzie silnym sygnałem zakończenia tendencji wzrostowej na tej parze walutowej. Z drugiej strony wyznaczeniem lokalnego minimum na tej parze walutowej będzie zamknięcie świecy dziennej powyżej oporu Senkou Span B 0.9901.

usdchf

GBPJPY po wybiciu dołem z Kumo i krótkim okresie konsolidacji, wygenerował sygnał sprzedaży. Pierwszy poziom oporu wyznacza linia (3/8)P 183.59 a następnie Tenkan-sen 184.22.  GBPJPY zbliża się do (0/8)P 181.25.

gbpjpy

Podążaj za trendem. Sprawdź ofertę jednego z najbardziej popularnych i cenionych brokerów Forex na świecie. Oferta ECN i MT4.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here