Naga MarketsAUDUSD lekko tylko naruszyło wsparcie Tenkan-sen 0.7326 i ponownie atakuje Kijun-sen 0.7352. Chikou Span pozostaje poniżej wykresu informując o dominacji niedźwiedzi na Aussie. Poziome ułożenie Tenkan-sen nie zachęca do otwierania nowych pozycji na tej parze walutowej, chociaż zamknięcie dnia poniżej dzisiejszego minimum 0.7314 powinno być sygnałem kontynuacji spadków do kolejnych linii Murreya 0.7263 i 0.7202.

AUDUSDDaily

Podobna sytuację mamy na NZDUSD. Tutaj mamy opór Kijun-sen 0.6602, która to średnia nie została pokonana od pierwszego maja. Tylko, że Chikou Span ma miejsce na większa korektę i dzisiejsze wybicie powyżej Kijun-sen skutkuje powrotem NZDUSD do linii (3/8)P 0.6714. W średnim terminie, docelowym poziomem  trendu spadkowego pozostaje (0/8)P 0.6348, jeżeli nawet korekta na Kiwi przedłuży się do Senkou Span B 0.6849.

NZDUSDDaily

AUDNZD pomimo wygenerowania sygnału kupna (Tenkan-sen przecięło Kijun-sen) powróciło do strefy wsparcia 1.1108-1.1199. Coraz niższe poziomy maksimów nie zachęcają do otwierania nowych pozycji na tej parze walutowej. Chikou Span pozostaje nad wykresem i ważne będzie następnych parę sesji, czy uda się ponownie AUDNZD pokonać opór  (4/8)P 1.1230. Pokonanie wsparcia 1.1108 oznaczać będzie kontynuacje trendu bocznego ze wsparciem (2/8)P 1.0986.

AUDNZDDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP – trend spadkowy H1
Następny artykułSytuacja na głównych parach walutowych [WIDEO]
Od prawie 30 lat zajmuje się zawodowo inwestowaniem na rynkach kapitałowych. Zaczynając od tradycyjnych form inwestowania, czyli w akcje i obligacje, jego zainteresowanie skierowało się na rynki inwestycji alternatywnych: surowce, nieruchomości i rynek sztuki. Od lat współpracuje z portalami inwestycyjnymi, gdzie pisze artykuły i prowadzi wykłady z budowy systemów inwestycyjnych, psychologii inwestowania i zarządzania kapitałem. Pracuje także jako Art Advisor w Galerii Kolekcjoner pomagając budować kolekcje głównie młodej sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem ich aspektu inwestycyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here