Naga Markets12 grudnia 2013

Niemiecki indeks DAX30 po większej korekcie na interwale H4 zbliża się do luki cenowej (niebieski prostokąt) tworząc jednocześnie znaną chyba każdemu traderowi strukturę, którą można zakwalifikować jako korektę ABCD.

W tym obszarze udało się także zbudować klastry Fibonacciego pochodzące z poziomów Fibonacciego (fal) z wykresu dziennego.

Warto obserwowac ten indeks chociażby właśnie ze względu na samą lukę cenową, która, jak widac na wykresie, w przeszłości działała jako luka hossy (bardzo silna formacja kontynuacji trendu – lewa strona wykresu). Tym razem można oczekiwac, że będzie stanowic silne wsparcie.

Analiza Harmoniczna DAX30 – potencjalna formacja na kontynuację trendu wzrostowegoAutor: Arkadiusz Łyjak , autor publikacji w zakresie wykorzystania technik Fibonacciego oraz geometrii rynku. Specjalizuje się w użyciu zaawansowanych technik Fibonacciego na rynkach walutowym FOREX oraz kontraktów CFD. Specjalizuje się w edukacji inwestorów i przekazywaniu praktycznej wiedzy nt. spekulacji giełdowej. Prywatnie – pasjonat wschodnich sztuk walk oraz miłośnik podróżowania.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here