28 listopada 2012 14:00

GBP/USD po wzrostach trwających od 15.11 zaliczyło podwójny szczyt na 1.60500 i dość dynamicznie spada.

Na 1.59700, gdzie teraz zeszła cena, znajduje się techniczne wsparcie oraz 38,2% zniesienia ruchu wzrostowego i jest to poziom, który może wyhamować, lub zatrzymać spadki.

Kolejne silne wsparcie znajduje się na 1.5910. Jest tam również 61,8% zniesienia ruchu wzrostowego

W razie powrotu do trendu popularnego kabla czeka pokonanie oporu na 1.6050 a nieco wyżej znajduje się linia trendu spadkowego z D1.

Analiza GBP/USDDokładnie widać to na wykresie dziennym, gdzie tworzy się trójkąt. Wybicie z niego powinno skutkować większym ruchem.

Analiza GBP/USDDziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Dalsza część artykułu pod filmem
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj