Naga MarketsAuthor: Images Money Creative Commons Attribution License
Author: Images Money
Creative Commons Attribution License

Kabel zgodnie z poprzednią analizą trafił w opór w okolicach 1.6650 po czym runął w dół z powrotem na wsparcie 1.6530, będące dołkiem ubiegłego tygodnia. Spadek był tak gwałtowny, że prawdopodobnie może zostać rozciągnięty do kolejnego średnioterminowego poziomu wsparcia 1.6460 – dołek marca. Para znajduje się w wyraźnym trendzie spadkowym korygującym wzrosty z ostatniego roku. Spodziewamy się, że poziom 1.6550 może posłużyć jako poziom wyjścia do kontynuacji ruchu na południe. Warto również wziąć pod uwagę, że takie zagęszczenie średnioterminowych poziomów wsparcia 1.6530 – 1.6460 może stworzyć bazę dla odwrócenia spadków – jednak wciąż jeszcze brak sygnałów ku temu.

Zobacz: GBP/USD w konsolidacji na średnioterminowym wsparciu.

Jutro Fed publikuje Beżową Księgę, natomiast dla Wielkiej Brytanii ukaże się odczyt PMI w usługach. W czwartek z kolei Bank Anglii wyda oświadczenie o dalszej polityce monetarnej. Wszystkie te zdarzenia mogą mieć znaczący wpływ na GBP/USD, przy czym wciąż wychodzimy z założenia, że rynek sprzedaje rajdy.

XM_GBPUSDH1_209

 

XM_artykulPowyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here