Naga Markets
W ciekawym położeniu znajduje się para GBP/AUD – pod względem technicznym widzimy sekwencję: szczyt – dołek – niższy szczyt. Aktualnie cena dotarła do przebitej niedawno strefy SR i w tym miejscu pojawił się pin bar. Byłoby to dobre miejsce na spadki, aż do utworzenia nowego, niższego szczytu – mielibyśmy wtedy do czynienia z układem dołków i szczytów charakterystycznym dla trendu spadkowego.


Trend wzrostowy na parze GBP/CAD trwa już od pewnego czasu, szukając miejsca do przyłączenia się można zauważyć, że cena dotknęła linii, która w trwającym trendzie zawsze wywoływała korekty. Tym razem dotknięcie tej linii spowodowało małe cofnięcie i utworzenie dziennego, niewielkiego pin bara. Skromna korekta do przebitego poprzedniego szczytu byłaby dobrym miejscem do podłączenia się pod trwający trend wzrostowy.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza EUR/CAD i AUD/USD
Następny artykułPrzegląd tygodnia na Forex – FOMC, BoJ, RBNZ, PMI
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here