Naga MarketsZgodnie z analizą z 9 lipca https://comparic.pl/listings/analiza-falowa-euraud-09-07-2014/ , para dotarła do obszaru wsparcia, który rozciąga się miedzy poziomami 1.4200-1.4100.

Na niższym interwale czasowym, widać że do zakończenia impulsu spadkowego brakuje jeszcze kilku fal. Obecnie powinniśmy znajdować się w fali 4 fali 3 fali 5 ruchu spadkowego. Zasięg dla ruchu spadkowego wypada w okolicach 1.4150 czyli jakieś 100 pisów niżej niż obecne poziomy. Zbiega się on z zasięgiem dużej formacji RGR.

Po zakończeniu fali 3 oczekiwałbym, korekty złożonej ( korekta fali 2 była prosta, krótka i miała charakter impulsu) jeszcze jednego ruchu w dół do podanych wyżej poziomów. Po ich osiągnięciu powinno nastąpić mocniejsze odreagowanie, być może jako początek fali drugiej całego impulsu spadkowego.

 

Zachęcam do zapoznania się z materiałem o praktycznym wykorzystaniu teorii fal, który znajdziecie pod linkiem https://comparic.pl/listings/wykorzystanie-fal-elliotta-w-praktyce/ oraz z analizą wejścia na tej parze z 14 lipca https://comparic.pl/listings/przeglad-potencjalnych-elliotowskich-setupow-14-07-2014/tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrategia fal Elliotta: możliwe wejście USD/JPY
Następny artykułUSDCAD – obserwujemy
piotrmleczko_bio
Piotr Mleczko jest traderem od 2000 roku. Pierwsze 6 lat spędził przy kontraktach terminowych. Stworzył system dający średnio 25% zysku rocznie przy małym ryzyku. Od 2006 roku jest na rynku Forex, gdzie grał na linie trendu oraz wybicia, jednak większość czasu spędził nad teorią fal Elliotta. Swój trading pokazywał przez 3 lata w dzienniku na forum Nawigatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here