Naga MarketsDla dobrego zanalizowania sytuacji na EURGBP należy spojrzeć najpierw na wykres tygodniowy. Wprawdzie Tenkan-sen pozostaje poniżej Kijun-sen ale Chikou Span jest ponad wykresem i ma miejsce na kontynuacje wzrostów do Kijun-sen. Pokrywa to się z poziomem Senkou Span B dla wykresu 0.7500 i to może być docelowy punkt korekty.

eurgbp

Przechodząc na wykres czterogodzinny pierwszym poziomem wsparcia jest Tenkan-sen 0.7348 i następnie Kijun-sen 0.7317. W tej strefie będę szukał sygnałów kupna ponieważ jest to ważne wsparcie także z perspektywy Chikou Span. Możliwa jest oczywiście korekta do Senkou Span B 0.7278, ale w tym wypadku sygnał kupna nastąpi po kolejnym pokonaniu przez EURGBP poziomu Tenkan-sen.

eurgbp2

Na EURJPY po wczorajszej sesji Chikou Span znalazło się poniżej wykresu informując o dominacji niedźwiedzi na tym rynku. także linie Murreya dają sygnał sprzedaży, ponieważ cena znajduje się poniżej (3/8)P 135.94.  Następne poziomy wsparcia wyznaczają linie (2/8)P 134.38 oraz (1/8)P 132.81. Jak na razie tylko Kijun-sen i Tenkan-sen nie potwierdzają sygnału sprzedaży pozostając w pozycji horyzontalnej.

eurjpy

Warta obserwacji jest para walutowa EURCAD. Cena znajduje się teraz na wsparciu Kijun-sen 1.4857 a oporem jest Tenkan-sen 1.5123. Poziomy te wzmacnia pokrywanie się z liniami Murreya (5/8)P i (6/8)P. Jeżeli EURCAD obroni dzisiejsze wsparcie i wybije się powyżej Tenkan-sen będziemy mieli kolejny sygnał kupna z zasięgiem (8/8)P 1.5625.

eurcadConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here