Naga Markets


W spojrzeniu tygodniowym na parze AUD/USD pojawiła się świeca pin barowa. Ciekawe jest miejsce jej wystąpienia czyli 50% zniesienia trendu spadkowego oraz bardzo ważna, długoterminowa strefa SR. W najbliższych dniach/tygodniach przekonamy się czy nadszedł już koniec umacniania się dolara australijskiego względem dolara amerykańskiego.
Coraz częstsze gorsze wieści napływające z kanadyjskiej gospodarki spowodowały przyspieszenie wzrostów na parze EUR/CAD. Cena zdołała przebić najwyższe poziomy ostatnich kilku lat. Silne Euro i słaby dolar kanadyjski sprawiają, że warto podłączyć się do trendu wzrostowego np. po wystąpieniu niewielkiej korekty do przebitego właśnie poziomu oporu.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

NED

Conotoxia


Poprzedni artykułSystem luk cenowych
Następny artykułAnaliza GBP/CAD i GBP/AUD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here