Naga MarketsCena złotego kruszcu uwięziona jest w konsolidacji, której górne ograniczenie znajduje się w okolicach poziomu 1295.00. Z kolei od dołu możemy wyróżnić obszar wsparcia między 1197.00 – 1217.00.

Po dynamicznym osunięciu od górnej granicy zakresu przy 1295.00, cena wróciła by ponownie przetestować obszar wsparcia. Tam też utworzyły się kolejno dwa sygnały zakupowe price action w postaci pin barów.

Właśnie po wspomnianych wyżej sygnałach doszło do zmiany kierunku ruchu. Dodatkowo kontynuacja wzrostów następowała po setupach price action z tym, że w formie outside barów. Wszystkie te bycze formacje zaznaczone zostały na poniższym wykresie dziennym.

Obecnie spodziewany jest dalszy wzrost w kierunku górnego ograniczenia konsolidacji przy 1295.00. Można zatem wypatrywać kolejnych sygnałów zakupowych świadczących o utrzymaniu momentum wzrostowego.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Także na wykresie 4-godzinnym można pokusić się o poszukiwanie okazji do kupna. Jak bowiem widać poniżej, notowania złota dobrze respektują poziomy techniczne, gdzie wcześniejsze obszaru oporu sprawdzają się następnie w roli wsparć.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here