Naga MarketsNotowania złotego kruszcu wybiły się wczoraj z formacji trójkąta widocznej na poniższym wykresie dziennym. Notowania w ramach wybicia testowały także konfluencje wsparcia w postaci linii trendu biegnącej od dołka z grudnia 2016 oraz horyzontalnego poziomu w okolicach $1263.

Zasięg wspomnianej formacji trójkąta wynikający z jej wysokości wypada w okolicach $1225.80. Zająłem na tym rynku kontrolną pozycję krótką po wybiciu z trójkąta ze stopem ponad wczorajszym maksimum biorąc pod uwagę to, że notowania znajdują się w okolicy konfluencji wsparcia.

Jeśli uda się pokonać wspomniany obszar, gdzie zbiegają się poziomy wsparcia, będę poszukiwał okazji na dołożenie do pozycji. Najbliższy istotny cel znajduje się na $1225.80.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułLiga Traderów VI: czas na wielki finał!
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na AUDJPY 6.12.2017
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here