Naga MarketsNotowania złotego kruszcu wybiły się wczoraj z formacji trójkąta widocznej na poniższym wykresie dziennym. Notowania w ramach wybicia testowały także konfluencje wsparcia w postaci linii trendu biegnącej od dołka z grudnia 2016 oraz horyzontalnego poziomu w okolicach $1263.

Zasięg wspomnianej formacji trójkąta wynikający z jej wysokości wypada w okolicach $1225.80. Zająłem na tym rynku kontrolną pozycję krótką po wybiciu z trójkąta ze stopem ponad wczorajszym maksimum biorąc pod uwagę to, że notowania znajdują się w okolicy konfluencji wsparcia.

Jeśli uda się pokonać wspomniany obszar, gdzie zbiegają się poziomy wsparcia, będę poszukiwał okazji na dołożenie do pozycji. Najbliższy istotny cel znajduje się na $1225.80.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here