Naga MarketsObecny tydzień na złocie rozpoczął się od luki spadkowej, a następnie testu ważnego obszaru wsparcia, gdzie linia trendu wzrostowego zbiega się z 50-procentowym zniesieniem ostatniego impulsu. Minima dzisiejszego dnia dotknęły także zniesienia 61,8%.

Warto zatem obserwować jak rozwija się akcja cenowa w obszarze przy 1270.00. Sygnały świadczące o potencjalnym powrocie do wzrostów mogą skłaniać do zajmowania pozycji długich, zgodnych z panującym trendem.

Najbliższym celem przy powyższym scenariuszu będzie ubiegłotygodniowe zamknięcie, co doprowadziłoby do domknięcia luki. Kolejno celować można będzie w niedawne maksima w okolicach 1295.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Alternatywnie, przełamanie linii trendu i zamknięcie pod 66% zniesieniem ostatniego impulsu wzrostowego uwolnić może głębszą wyprzedaż. Potencjalne spadki mogłyby wtedy sięgnąć dołka na poziomie 1247.00.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here