Naga MarketsNotowania złota pokazują, że aktualnie mamy do czynienia prawdopodobnie z korektą ostatnich wzrostów. Spadki jak na razie nie są zbyt dynamiczne i na tle wcześniejszego ruchu wzrostowego wyglądają na korektę.

1

Ciekawą sytuacją mamy na wykresie dziennym. Doszło do wybicia linii trendu wzrostowego, aczkolwiek nie zawsze przełamanie linii trendu oznacza zakończenie trendu. Co ważniejsze, nadal utrzymujemy się nad kluczowym wsparciem okolic 1300 czyli poziomem poprzedniego szczytu. Podobne wsparcie było również doskonale respektowane w przeszłości. Obecne dało już kilka odbić w górę, jednak każde kolejne jest coraz słabsze. Może to wskazywać na słabość popytu albo też na trwającą konsolidację. Ewentualne wybicie czerwonej linii korekty dałoby więc dość mocny sygnał powrotu do wzrostów.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wydaje się, że w krótkim terminie można oczekiwać przynajmniej kolejnego odbicia od wsparcia. Na wykresie H4 można doprecyzować strefę wsparcia jaką wyznaczają poprzednie dwa dołki. Wydaje się, że jakikolwiek sygnał popytowy w rejonie 1302 – 1305 może być wykorzystany do zainicjowania kolejnego odbicia w górę.

3


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here