Naga MarketsCena złota na rynku spot dotarła w tym tygodniu do kluczowego oporu na 1295.00, z którego w drugiej połowie kwietnia strona podażowa zepchnęła cenę do poziomu 1215.00. Odbicie od wspomnianego oporu zepchnęło notowania do wsparcia przy 1274.00, które przecina się obecnie z linią trendu prowadzoną od dołka z 9-go maja.

Spore znaczenie ma teraz zachowanie ceny w najbliższym czasie, bowiem przełamanie obszaru gdzie wsparcie horyzontalne przy 1274.00 spotyka się z linią trendu może uwolnić podaż w kierunku kolejnego poziomu obrony na 1260.00.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Z kolei w przypadku odbicia kluczowym celem dla kupujących powinno być pokonanie ostatnich maksimów w okolicach 1295.00.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWybory największym wrogiem funta
Następny artykułGBPUSD – przełamane wsparcie 1.2740
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here