Naga MarketsPodczas dzisiejszej sesji cena złota wyrażana w dolarach amerykańskich ustanowiła nowe maksima wznosząc się ponad ostatni szczyt zlokalizowany w okolicach poziomu 1296.00. Bardzo interesujące jest jak zamknie się dzisiejsza sesja. Jeśli będzie to silna świeca popytowa z zamknięciem ponad 1296.00 istnieje spore prawdopodobieństwo, że trend będzie kontynuowany.

Bycze formacje pchają cenę na północ

Notowaniom złota przyglądałem się już na początku sierpnia zauważając wtedy wzrostowe momentum, które potwierdzały bycze formacje price action. Pisałem wtedy także o możliwości poszukiwania dalszych okazji zakupowych, tak by dołączyć do ruchu wzrostowego.

Jak widać na poniższym wykresie dziennym taka okazja faktycznie miała miejsce. Jest to dokładnie w miejscu drugiego odbicia od linii trendu. Ostatnia czarna strzałka wskazuje byczą formację objęcia, która wraz z dwoma poprzedzającymi ją świecami tworzy formację Fakey.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów>>

Wzrosty jakie nastąpiły po utworzeniu omawianej formacji dynamicznie skierowały cenę w górę, a jak już wspominałem na początku analizy – dziś ustanowione zostały nowe maksima. Tym samym cena znalazła się na poziomach, które ostatnio widziane były w listopadzie ubiegłego roku.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here