Naga MarketsNotowania złotego kruszcu już pod koniec ubiegłego miesiąca dotarły do kluczowego obszaru oporu w obrębie $1357.00. Strefa ta powstrzymywała kupujących we wrześniu ubiegłego roku, ale także w okresie czerwiec – sierpień 2016.

Kolejny test oporu miał miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia i zaowocował odbiciem. W rezultacie notowania utknęły w konsolidacji, której górne ograniczenie stanowi omawiany wyżej opór, a od dołu wsparcie widoczne jest w okolicach $1306.00.

Przełamanie wsparcie otworzy drogę dalszym spadkom, gdzie w drodze do poziomu $1240.00, sprzedający mogą jeszcze natrafić na oferty kupna w okolicach $1270.00.

Alternatywnie, kontynuacja trendu wzrostowego oczekiwana jest po wybiciu nowych maksimów. Na rynek powinno także wrócić momentum wzrostowe, które wytracone zostało w panującej obecnie konsolidacji.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here