Naga MarketsW drugiej połowie kwietnia br. na złocie ustanowiony został szczyt w okolicach poziomu 1295.00. Spadki w wyniku odbicia zaprowadziły cenę blisko poziomu 1217.00. Podczas kolejnego ruchu wzrostowego cena dotarła ponownie do wcześniejszego szczytu delikatnie go przebijając.

Doprowadziło to do sytuacji, gdzie można było zaktualizować linię trendu i jej drugie odbicie wyznaczyć na minimach z 9-go maja przy 1214.17. Obecnie po odbiciu od kluczowego oporu na 1295, cena ponownie dotarła do linii trendu, która wczoraj została przetestowana.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Dziś natomiast widzimy nieznaczne odreagowanie jednak cały czas handel odbywa się w zakresie wczorajszej sesji. Jeden ze scenariuszy wskazuje na trzecie odbicie od linii trendu. Wtedy też po przełamaniu lokalnego oporu blisko poziomu 1260.00 wzrosłoby prawdopodobieństwo kolejnego ataku na tegoroczne maksima przy 1295.00.

Z kolei w przypadku przełamania linii trendu, jego kontynuacja stanie pod znakiem zapytania. Jednak żeby można mówić o jego realnej zmianie na spadkowy potrzeba spełnienia kilku warunków, o których mowa w artykule pod linkiem >>


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here