Naga MarketsNotowania indeksu 20 największych spółek giełdowych WIG 20 odbiły na początku ubiegłego tygodnia od oporu na 2323 zł. Tam też wypadały maksima poniedziałkowej sesji, której zamknięcie poskutkowało utworzeniem pro-spadkowej formacji pin bar.

Z kolei obecny tydzień rozpoczyna się od spadków i wybicia minimów z poprzedniego tygodnia. Kurs wydaje się teraz zmierzać do wsparcia w okolicach 2217 – 2203 zł, gdzie znajdują się dołki z sierpnia i września br.

Wybicie wspomnianego wyżej wsparcia byłoby potwierdzeniem formacji głowy z ramionami,  po której można spodziewać się dalszych osunięć. Najbliższe wsparcia horyzontalne w przypadku realizacji spadkowego scenariusza znajdziemy na 2141, a następnie 2093. Alternatywnie, odbicie od obszaru wsparcia między 2217 – 2203 ponownie odsłoni opór na 2323.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here