Naga MarketsNa parze walutowej USDSEK trwa ruch korekcyjny impulsu spadkowego, który zapoczątkowany został w marcu br. Wzrosty dotarły do oporu przy 8.3580, który zbiega się z poziomem 61.8% zniesienia wewnętrznego, wspomnianego przed chwilą impulsu spadkowego.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Tam też widoczne było odbicie i wydawało się, że po długiej spadkowej świecy z 3-go czerwca wyprzedaż będzie kontynuowana, natomiast cały ruch zniżkowy został zniesiony i kurs po raz kolejny pojawił się na oporze przy 8.3580.

W tym obszarze, w miniony czwartek utworzyła się formacja pin bar, która testowała wspomniany opór i dokonała jego fałszywego wybicia, co dawało przeświadczenie o możliwych dalszych osunięciach. Wydaje się zatem, że ten scenariusz jest bardzo możliwy do spełnienia, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę dzisiejsze otwarcie luką spadkową.

Celem dla ewentualnej przeceny może być obszar wsparcia między 8.0940 – 8.1220. Nastawienie na spadki zostanie jednak zanegowane w przypadku unieważnienia sprzedażowego pin bara, a więc zamknięcia na wykresie dziennym powyżej jego maksimum.

2006-USDSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCAD – powrót na południe?
Następny artykułAl Brooks Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynek 20 – 24 czerwca
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here