Naga MarketsNa parze walutowej USDSEK trwa ruch korekcyjny impulsu spadkowego, który zapoczątkowany został w marcu br. Wzrosty dotarły do oporu przy 8.3580, który zbiega się z poziomem 61.8% zniesienia wewnętrznego, wspomnianego przed chwilą impulsu spadkowego.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Tam też widoczne było odbicie i wydawało się, że po długiej spadkowej świecy z 3-go czerwca wyprzedaż będzie kontynuowana, natomiast cały ruch zniżkowy został zniesiony i kurs po raz kolejny pojawił się na oporze przy 8.3580.

W tym obszarze, w miniony czwartek utworzyła się formacja pin bar, która testowała wspomniany opór i dokonała jego fałszywego wybicia, co dawało przeświadczenie o możliwych dalszych osunięciach. Wydaje się zatem, że ten scenariusz jest bardzo możliwy do spełnienia, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę dzisiejsze otwarcie luką spadkową.

Celem dla ewentualnej przeceny może być obszar wsparcia między 8.0940 – 8.1220. Nastawienie na spadki zostanie jednak zanegowane w przypadku unieważnienia sprzedażowego pin bara, a więc zamknięcia na wykresie dziennym powyżej jego maksimum.

2006-USDSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here